Katalóg produktov

Čističky a predčističky od firmy BÜHLER

Kategória: Čističky
Price only for authorised

LAGA GrainPlus

         Sitová čistička GrainPlus je kompaktné a investične veľmi prijateľné preosievacie zariadenie vhodné pre nové alebo existujúce pozberové linky. Je to ekonomické riešenie pre malé výkony do 50 t/hod (pre pšenicu), pre malé a stredné poľnohospodárske podniky, mlyny alebo pivovary. GrainPlus vďaka možnosti doplniť základný stroj o voliteľnú výbavu, umožňuje nakonfigurovať konečnú podobu tohto zariadenia tak, aby maximálne vyhovovala požiadavkám zákazníka kladeným na výsledný produkt. Zákazník si môže vybrať vstupnú aspiráciu, výstupnú aspiráciu, magnet ako aj širokú škálu perforácií sít pre zvýšenie účinnosti čistenia.

Technické údaje a výkony :

Vykonov parametre

LACB SMA - Špecialista na čistenie olejnatých semien.

                Sitové čistiace stroje SMA sa vyznačujú vysokým výkonom a veľmi jednoduchým prístupom k sitám, čo umožňuje ich ľahké čistenie a údržbu. Veľkou prednosťou týchto strojov je ich využitie pre čistenie rôznych druhov zrnín a zvlášť sú vhodné na spracovanie olejnatých semien.  Čistiace stroje SMA presvedčia nielen vysokou priepustnosťou až 220 t / h (pre pšenici), ale aj vynikajúcimi výsledkami čistenia, ktoré sú dané ideálnou kombináciou aspirácie a osvedčeného kruhového pohybu sita v stroji s optimalizovanou koštrukciou.  SMA ponúka optimálny pomer ceny a výkonu.

SMA 203 a 206

Vykonov parametre SMA 203 a 206

LAAB TAS - Univerzálna čistička.

                    Na to, aby bolo možné spracovávať rôzne druhy obilia na vysokokvalitné výrobky, sú potrebné špičkové čistiace stroje, ktoré tiež spĺňajú rastúce požiadavky na hygienu, priepustnosť, účinnosť a hospodárne prevádzkové náklady. Univerzálna čistiačka TAS je hrdým nositeľom uvedených vlastností. Vysoká kapacita a vynikajúca kvalita čistenia na malom priestore je daná veľkou priepustnosťou sít vďaka veľkej perforácií používaných sít a integrovanou vstupnou a výstupnou aspiráciou. Až 48 m² sitového priestoru na ploche menšej ako 12 m² umožňujú dosahovať vynikajúce výsledky čistenia pri súčasnom vysokom hodinovom výkone.

TAS 154Vzkonove parametre TAS

 

Kontakty

PREMETAL MON. s.r.o.
Bardejovská 42
080 06 Prešov

Slovenská republika

tel.: +421-51-7765382,
      +421-51-7765383

e-mail: premetal@premetal.sk